Filtre Konumu

Z Model Soyunma Dolapları

Soyunma odalarında verimli bir kullanım alanı oluşturan Z tipi soyunma dolabı, görselliğin ve fonksiyonelliğin uyum içerisinde olduğu modellerdir. Z türü metal dolap çeşitlerinin, tekli tasarıma sahip stilleri, iki kişilik dolap ihtiyacının karşılanması için elverişlidir.. Z model metal giyinme dolapları ister özel sektör olsun ister kurum ve kuruluşlar olsun, soyunma dolabının gereksinim duyulduğu her alanda geniş kullanım alanına sahiptir. Özel eşya, giysi, üniforma, iş ya da spor ekipmanı, forma, ayakkabı, çanta ve telefon gibi pek çok eşyanın hem korunaklı hem de muntazam biçimde yerleştirilmesine olanak tanır. Muhafaza ve saklama ünitesi olarak öne çıkan modeller, emniyetli yapısı sayesinde kullanıcıların olduğu kadar işletme sahiplerinin de güvenlik beklentilerine hitap eder.

Z Model Soyunma Dolabı Modelleri

Z tipi personel dolabı hastane, laboratuvar, yaşlı bakımevi, öğrenci yurdu, AVM, temizlik firmaları, spor salonu, yüzme tesisi gibi pek çok alanda tercih edilir. Modern çizgilerin hâkim olduğu yenilikçi koleksiyonda, mekânların ebatlarına göre şekillenen modeller mevcuttur. 2’li, 4’lü, 6’lı metal personel soyunma dolabı çeşitleri sayesinde soyunma odalarından yararlanması hedeflenen kullanıcı sayısına uygun depolama alanları elde edilir. Tek bir dolap görünümünde olan ikili ürün seçenekleri estetik ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Zengin renk skalasıyla dikkat çeken modeller, konumlandırmak istediğiniz her ortama etkileyici bir ambiyans katar.

Özellikle spor tesislerinin sıkça tercih ettiği alternatifler arasında yer alan, banklı Z tipi soyunma dolapları, kullanıcılara önemli konfor sunar. 4 adet kapağın bulunduğu banklı modeller hem fonksiyonel tasarımıyla hem de oturma imkânı sunmasıyla keyifli bir kullanım deneyimi ortaya çıkarır. Mavi, kirli beyaz, antrasit gibi tonların yanı sıra farklı renklerde de üretim talep ederek işletmenizin dekorasyonunu etkili bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Z tipi dolap modelleri kişisel eşyaların, amatör ya da profesyonel ekipmanların, nakit ve banka kartı gibi ödeme araçlarının güvenle korunmasına imkân veren özel emniyet sistemlerine sahiptir. İşletme sahiplerinin isteğine göre gömme İspanyolet kilit veya asma kilit mekanizmalarından birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca son teknoloji güvenlik donanımına sahip elektronik şifreli kilit mekanizması bulunan Z tipi soyunma dolapları da mevcuttur.

İş Güvenliği Kanunu’na göre minimum 10 ve üzeri çalışanın olduğu faaliyet ortamlarında, soyunma dolaplarının kullanımı zorunludur. Personellerin hijyenik koşullarda çalışması için gerekli olan iş amaçlı elbise, ayakkabı ve aksesuar gibi unsurların soyunma dolaplarında muhafaza edilmesi önemlidir. Çelik soyunma dolapları kalite ve sağlamlık bakımından hem malzemelerin yerleştirilmesine hem de muhafaza edilmesine elverişlidir. Z tipi soyunma dolaplarının minimal ve çok yönlü tasarıma sahip olması sayesinde soyunma odalarının tertipli ve ferah kalması sağlanır.

Z Model Soyunma Dolaplarının Özellikleri

Gelişen son teknolojik unsurlar aracılığıyla üretilen Z model soyunma dolabı özellikleri, kullanıcıların memnuniyetini artıran detaylar barındırır:

 • 2’li, 4’lü, 6’lı Z tipi soyunma dolabı ölçüleri, her mekâna hitap edecek şekilde tasarlanır. Z tipi dolaplar en/boy 80 x 185 cm, 41 x 185 cm, 120 x 185 cm gibi ebatlara sahiptir.
 • Kapı bölmelerinde yer alan havalandırma panjurları eşyalarda meydana gelebilecek küf, mantar ve nem gibi olumsuzlukların ortaya çıkmasına engel olur.
 • Materyal kalitesinin ileri seviyede olması için modellerde, Ereğli Demir-Çelik Fabrikası’nda üretilen DKP saclar tercih edilir. 0,6 ilâ 0,9 mm arasında olan saclar hem kolay şekil alabilir hem de maksimum dayanıklılık gösterir.
 • Bir sütunda iki kişilik dolap ihtiyacını karşılayan Z model dolap çeşitlerinin kapıları 180 derece açılır.
 • Güvenliğin ön planda olduğu Z tipi personel dolabı, kromajlı gömme İspanyolet kilit teknolojilerine sahiptir.
 • Dolaplar üzerinde bulunan etiketlik bölümlerine, kullanıcıların isminin yazılması ya da numerik sıralama yapılması durumunda, oluşabilecek karışıklıklar önlenmiş olur.
 • Z model soyunma dolaplarına elektrostatik toz boya işlemiyle oldukça dayanıklı bir yapıya kavuşur. Böylelikle nem, küf, pas, kötü koku, rutubet gibi etkenlerin oluşması kolaylıkla engellenir.

Z Model Soyunma Dolabı Üretim Uygulamaları

 • Gövde Malzemesi: Çelik sac
 • Gövde Boyası: Ektrostatik toz boya
 • Beklentiler doğrultusunda ayarlanabilir raf aralıkları
 • Menteşe: Gizli menteşe
 • Ayak Yapısı: İsteğe bağlı pingo ayak veya metal ayak
 • Kilit Teknolojisi: Tercihe göre uygulanan gömme, asma ya da dijital şifreli kilit mekanizmaları
 • Renk: Açık gri, kirli beyaz (Farklı renk istekleri için zengin renk kataloğundan seçim yapılabilir)
Z Model Soyunma Dolaplarının Fiyatları

Yerli ve milli üretim yaparak ürün kalitesiyle sektörde ilk sıralara yerleşen CEA Çelik, uzman ekibi ile çelik soyunma dolabı çeşitlerini ortaya çıkarır. Her zevke ve ihtiyaca hitap eden tasarımlar, Türkiye’nin birçok bölgesine ulaştırılır. Z tipi personel dolabı fiyatı, üretim unsurlarının bir araya gelmesiyle belirlenir. Soğuk haddeleme ile hazırlanan DKP saclarının ebatı ve kalınlığı gibi özellikler, ürünlerin fiyat performansını ortaya çıkaran temel bir husustur.

Üretimde kullanılan teknoloji, işçilik kriterleri ve boyama tekniği de fiyat aralığını etki eder. Z model soyunma dolaplarının satın alma ve sonrası tüm süreçlerde kesintisiz hizmet alma avantajınız bulunur. Sorunsuz ve eksiksiz hizmet politikalarını müşteri memnuniyetine dönüştüren CEA Çelik, imal ettiği ürünlerin nakliye, taşınma, montaj ya da demontaj gibi farklı aşamalarında da kullanıcılarına hizmet verir. Ergonomik ve fonksiyonel modelleriyle sektöre yön veren firmalardan biri olan CEA Çelik’in ürün yelpazesini inceleyerek arzu ettiğiniz tasarımlara anında sahip olabilirsiniz.