Çelik Dolap – Metal Dolap Modelleri ve Fiyatları

Çalışma ortamlarında önemli bir yere sahip olan çelik dolap çeşitleri, zengin tasarım detayları ile fonksiyonel ürün deneyimi sunar. Arşivlerin, dosyaların ve ufak ebatlı eşyaların korunmasına yardımcı olan seçeneklerin, çelik materyalden hazırlanması ise ürünlerin uzun süreli kullanım avantajını öne çıkarır. İş yerlerinde sıkça tercih edilen kilitli metal dolap modelleri, aynı zamanda balkon, teras ve bahçe gibi yaşam alanlarında da kullanılabilir. Farklı genişlikte ve boyda olan çelik dolapların renk yelpazesi de oldukça zengindir. Böylelikle konumlandırmak istediğiniz mekânların dizaynında ahenk ve estetiğin bir arada olduğu dekoratif bir görünüm yaratabilirsiniz.

Çelik Dolap Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kimyasal bir element olan metaller parlak, eriyebilir ve opak yapılarıyla kullanıma elverişlidir. Isı iletkenliği maksimum seviyede olan metaller, aynı zamanda darbelere karşı dayanıklılık gösterdiği için dolap yapımında sıkça tercih edilir. Parlak yüzeyli, paslanmaz ve yanmaz yapıya sahip metal dolaplar, renk ve tasarım yönünden zengin ürün yelpazesine sahiptir. Demir dolap çeşitlerini tercih ederek hem uzun süreli hem de ergonomik model deneyimi yaşama imkânından yararlanabilirsiniz. Yaşam ve çalışma alanlarının dekorasyonuna katkı sağlayan çelik dolaplar sarı, mavi, yeşil, beyaz ve gri gibi birçok renk alternatifine sahiptir.

Çelik dolap ölçüleri ise kullanım amacına göre şekillenmesinin yanı sıra yer kaplama problemlerinin önüne geçecek ölçülere sahiptir. Bulunduğunuz ortamlara göre çeşitli en ve boy alternatiflerine sahip olan tasarımlar sayesinde konforlu ve keyifli süreçler yaşayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız doğrultusunda modellerin kapak ve raf sayısını belirterek ürün talebinde bulunabilirsiniz. İşçilik kalitesiyle de tüm dikkatleri üzerine çeken modeller fonksiyonel ve ergonomik konfor vadeder. İş yerlerinde ve yaşam alanlarında kullanıma elverişli çelik dolap modellerinde elektrostatik toz boya uygulaması yapılır. Bu sayede ısı, toz ve nem gibi dış faktörlerden etkilenmenin önüne geçmek mümkün bir hâl alabilir. Ayrıca elektrostatik toz boya, ürünlerin temizlenmesinde oldukça etkili bir faktördür.

Metal Dolap Çeşitlerinin İmalatı Süreci Nasıldır?

Ereğli Demir Çelik fabrikasının kalite standartlarına uyumluluk gösteren ve 0,6 mm ila 1,2 mm arasında ideal kalınlıkta olan DKP sacları, üretim aşamasında kullanılan ana malzemedir. Son teknolojik uygulamalardan yararlanarak şekillenen metal dolap tasarımları, firmaların talep ettiği ölçüler doğrultusunda ortaya çıkar. Soğuk haddeleme işlemlerinin yapılmasıyla ortaya çıkan DKP saclarına şekil verilirken puntalama yöntemi uygulanır. Böylelikle modellerin dayanıklılığı ve uzun ömürlü deneyim sağlaması, kullanıcılar açısından ürünlere karşı güven duymasına olanak tanır.

İstanbul Sınırları İçerisinde Hizmet Verilen İlçeler

Kurum, kuruluş, ofis, askeriye, otel, yurt, okul ve ev gibi pek çok mekânda tercih edilen ürünler kullanıcıların istediği ölçülerde ve görünümde tasarlanır. Arnavutköy, Avcılar, Adalar, Başakşehir, Bağcılar, Beylikdüzü, Beykoz, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Esenyurt, Fatih, Güngören, Kartal, Kadıköy, Pendik, Sarıyer, Silivri, Şile, Sultanbeyli, Tuzla ve Zeytinburnu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine kaliteli hizmet anlayışımızı ulaştırmaktayız.

Türkiye Genelinde Toptan Satışın Gerçekleştiği İller

Şık ve çok yönlü detaylarıyla kullanıcıların çalışma performansını artıran modeller, hayat standartlarını maksimum kalite seviyesine çıkararak konforlu deneyimlerin yaşanmasına olanak tanır. Ankara, Bursa, Adana, Edirne, Tekirdağ, Aydın, İzmir, Trabzon, Kastamonu, Sivas, Adıyaman, Van, Diyarbakır, Adana, Kars, Iğdır, Malatya ve Erzurum gibi Türkiye’nin tüm illerine ulaşımı sağlanan ürünler sayesinde ihtiyacınıza uygun modellere sahip olabilirsiniz. Ayrıca montaj ve de montaj hizmeti seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Ergonomik ve Kaliteli Kilitli Metal Dolap Çeşitleri

Metal dolap modelleri, yaşam alanlarını ve çalışma ortamlarını daha kullanışlı bir hâle getirmeye yardımcı olur. Bu sayede dosya, evrak, iş kıyafeti gibi pek çok unsurun belirli bir düzen içerisinde yer alması sağlanabilir. Çelik dolaplarda standart, Ekonomik, Z tipi, özel ve çatılı ürün seçenekleri mevcuttur.

Arşiv Dolabı

Firma sahiplerinin güncel ya da geçmiş dönemlere ait dosyaları dikkatli bir şekilde saklamaları oldukça önemli bir husustur. Düzenli ve güvenli bir alan yaratılarak çeşitli evrakların muhafaza edilmesine imkân veren arşiv dolabı çeşitleri, dikkatli çalışmalar sonucunda hayata geçirilmiştir. Klasik arşiv dolaplarının tasarımında yer alan raf dizaynı ve kilit mekanizmaları, pek çok farklı verinin arşivlenmesine olanak tanırken; ihtiyaç olduğu zamanlarda tekrar erişilebilir olmasını kolaylaştırır. Modern tasarım detayları ile üretilen diğer bir seçenek ise kompakt arşiv sistemleridir. Uzun süreli muhafaza sağlayan alternatifler; görsel, sayısal ve sözel bilgilerin kalıcılığının artması için maksimum düzeyde depolama imkânı sunar.

Dosya Dolabı

Küçük ve büyük ölçekli firmalarda sıkça kullanılan dosya dolabı çeşitleri ise günlük iş yoğunluğu içerisinde evrakların muntazam şekilde bir araya getirilmesine imkân verir. Sürgülü, kapılı ve kapısız tasarım çeşitliliğine sahip dosya dolapları; ofis, fabrika, okul ve arşiv gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Soyunma Dolabı

İş güvenliği kapsamında yer alan soyunma dolabı, çalışanların kıyafetlerini ve kişisel eşyalarını ve teknolojik ekipmanlarını özenle muhafaza eden modellerdir. Askı ve raf kısımlarının sayısı ise kullanıcıların isteğine göre ayarlanabilir.

Spor Salonu Dolabı

Sportif yaşam şeklini benimseyenlerin bulunduğu ortamlarda önemli bir depolama alanı oluşturan spor salonu dolabı ise istenilen ölçülerde tasarlanabilir. Kıyafet değiştirme aşamalarının yanı sıra çeşitli giysi ve kişisel malzemeleri de muhafaza etmeye olanak tanıyan modeller; ayakkabı, forma, günlük kıyafet ve özel eşyaların korunmasında hem hijyenik hem de konforlu bir ortam yaratır.

Çelik Dolap-Metal Dolap Seçeneklerinin Fiyatları

Yüksek kalite özelliklerinin tasarımlara yansıtıldığı metal dolap çeşitleri, arşivleme seçeneklerinden soyunma dolabı çeşitlerine kadar uzanan geniş bir koleksiyona sahiptir. Çelik dolap fiyatları ise raf ve kapak sayısı, aksesuar ve işçilik kalitesi, tasarım ve renk gibi unsurlar doğrultusunda ortaya çıkar.

Giyinme dolabı tasarımının personel ihtiyacına göre ayarlanması önemlidir. Firmalarda çalışan kişi sayısına göre raf ve askı sayısının artması da modellerin fiyat aralığını etkileyen faktörler arasındadır. Klasik dosyalama ve arşivleme dolapları ile kompakt arşiv sistemleri arasında da fiyat performansı bakımından farklılıklar mevcuttur.

Şık ve çok yönlü detaylarıyla kullanıcıların çalışma verimliliğini artıran modeller, iş akışını ileri seviyeye taşıyarak konforlu deneyimlerin yaşanmasına olanak tanır. Arzu ettiğiniz ölçü ve renklerdeki alternatiflere uygun fiyatlarla sahip olmak istediğinizde, online alışveriş imkânını tercih ederek personel dolabı, dosya ve arşiv dolabı gibi avantaj sağlayan tasarımları anında satın alabilirsiniz.

Filtre Konumu