Filtre Konumu

Emanet Dolabı Modelleri ve Fiyatları
Sosyal aktivite mekânları, sportif faaliyet alanları ve çeşitli hizmet tesisleri gibi yerlerde kullanılmak üzere tasarlanan metal emanet dolabı çeşitleri, özel ya da mühim eşyaların korunmasına yardımcı olur. Topluma açık alanlara ya da iş yerlerine giriş esnasında, yanınızda bulunan kişisel eşyalarınızın güvenilir bir ortamda durması önemli bir husustur. AVM, otel, okul, havaalanı, fabrika, spor salonu gibi kalabalık ortamlarda bulundurulan modeller sayesinde cep telefonu, laptop, tablet ve benzeri teknolojik cihazların muhafaza edilmesi kolaylaşır. Ayrıca emanet dolapları kartlık, alyans, evrak, çanta, dosya gibi farklı türden eşyaların da muhafaza edilmesine olanak tanıyan emniyetli saklama alanları yaratır.
Emanet Dolabı Modelleri ve Özellikleri
Modern tasarım detaylarına sahip emanet dolabı modelleri, kullanıcılara ait önemli eşyaların istenilen koşullarda saklanması için güvenilir seçenekler sunar. 5’li 10’lu 20’li ve 32’li gibi pek çok bölmeli yapısıyla ön plana çıkan çelik emanet dolabı alternatifleri, mekânlarda konumlandırılmak istenen alanlara uygun şekillerde dizayn edilir.

İleri mühendislik uygulamalarının hâkim olduğu tasarım ve ürün geliştirme aşamaları ise kaliteli modellerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Havaalanı, AVM, kurum, kuruluş ve okul gibi yerlerde bulunan kullanıcılar, eşyalarını gönül rahatlığıyla emanet dolabına bırakabilir.

Zengin model alternatiflerinin sunduğu dekoratif görünüm, mekânlara modern bir hava katar. Sarı, gri, beyaz, kırmızı, hâkî, mavi gibi renklerin yer aldığı emanet dolap koleksiyonu hem şık çizgili hem de ergonomik yapılı ürünleri bir araya getirir. Böylelikle estetiğin konforla harmanlandığı ve kullanım kolaylığı ortaya çıkaran deneyimlerin yaşanması mümkün bir hâl alır.

Kaliteli ve sağlam malzeme seçimi hususunda oldukça hassas davranan üreticilerin ilk tercihi, dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Ereğli Demir Çelik Fabrikası’dır. Böylece kullanıcılara hem maksimum dayanıklılık gösteren hem de güven veren modeller ortaya çıkar.

Ayrıca işlevsel tasarım detaylarına sahip ürünler, verimli depolama alanları oluşturmasının yanı sıra kullanım esnasında pratiklik sunmalar bakımından da oldukça kullanışlıdır. Şık, işlevsel ve kaliteli özellikleri bir araya getirdiği için kullanıcıların beklentilerine hitap etmeyi başaran alternatifler ise ürün tercihi aşamasında olanların seçim yapmasını kolaylaştırır.

6 mm ile 12 mm arasında kalınlığa sahip olan ve özenle şekillenen metal levhalar, DKP saclarından elde edilir. Soğuk haddeleme teknolojisinin uygulandığı sistem sayesinde metal emanet dolabı modelleri, kullanıcıların gereksinimlerine cevap veren nitelikler çerçevesinde şekillenir.

Kalitesiyle hem paslanma sorununa çözüm sağlayan hem de uzun ömürlü kullanım vadeden DKP saclarıyla hazırlanan seçeneklerin üretim aşaması ise uzman kadro eşliğinde büyük bir titizlikle devam eder. Ayrıca çelik emanet dolaplarının istenilen forma kavuşmasını sağlayan ve sık aralıklarla yapılan puntalama tekniği, modellerin dayanıklı olmasında etkili rol oynar.

Metal emanet dolaplarında önem taşıyan diğer bir husus ise kilit sistemlerinin güvenilir olması ile ilgilidir. Şifreli, asma ve gömme kilit alternatiflerinin bulunması sayesinde kullanıcılar, modeller üzerinde görmek istedikleri emniyet yöntemini de seçme avantajına sahip olur.

Yeni nesil teknolojik uygulamalar sonucunda üretilen tasarımlar renklendirilirken elektrostatik toz boya tercih edilir. Böylece kir, toz, ısı ve nem gibi faktörlerin dolaplara etki etmesinin önüne rahatlıkla geçilebilir. Ayrıca kolay temizleme imkânı sağlayan elektrostatik toz boya sayesinde emanet dolaplarının bakım işlemleri pratik bir şekilde yapılabilir.
Emanet Dolabı Fiyatları
Fonksiyonel tasarım detaylarına sahip olan çelik emanet dolapları, kullanım amaçları doğrultusunda ihtiyaç duyulan tüm alanlara konumlandırılır. Emanet dolabı ölçüleri ise standart seçeneklerin yanı sıra kullanıcı talepleri değerlendirerek de hazırlanır. Dar ve geniş alanların ölçülerine göre geliştirilen tasarımlar, mekânların dekorasyon özelliklerine uyum sağlayan niteliklerdedir.

Emanet dolabı fiyatları ise pek çok faktörün bir araya gelmesi sonucunda belirlenir. Modellerin kapak sayısı, en ve boy ölçüleri, tasarım şekli, malzeme kalitesi gibi detaylar, fiyat performansını şekillendiren hususlar arasındadır. Ayrıca üretim aşamasında özenle uygulanan işçilik kalitesi de fiyatların belirlenmesi sırasında, gereken hesaplamaların yapılmasına olanak tanır. Tasarımdan paketlemeye kadar olan sürecin maksimum verimlilikte ve istenilen sonuçta olmasını sağlayan profesyonel kadrolar, kullanıcıların arzu ettiği kalite değerlerini taşıyan modellerin üretilmesine imkân tanır.

Türkiye’nin dört bir yanında fark yaratan hizmet anlayışının devam etmesi sayesinde kullanıcıların ergonomik ve fonksiyonel ürün deneyimi yaşamaları mümkündür. Gereksinimleriniz doğrultusunda istediğiniz tasarımlara sahip olmak için avantajlı fiyat seçenekleri ile birlikte online alışveriş güvencesinden yararlanabilir; satın alma sürecini kolay ve hızlı biçimde yönetebilirsiniz.