Filtre Konumu

Malzeme Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Gündelik hayatta sıklıkla kullanılan malzemelerin hem bir arada tutulmasını hem de belirli bir düzen içerisinde yerleştirilmesini sağlayan malzeme dolabı seçenekleri, aynı zamanda iş yerlerindeki intizamın sağlanması hususunda da oldukça başarılıdır. Bahçe, balkon, teras, kiler gibi yaşam alanlarında tercih edilen modeller sayesinde hırdavat malzemeleri, temizlik ürünleri, kuru yiyecek gibi unsurların saklanması kolaylaşır. Ofis, okul, kurum, kuruluş, spor salonu gibi pek çok iş ve hizmet mekânında ise dosya, evrak, kişisel eşya, ayakkabı, çanta ve pek çok malzemenin muhafaza edilmesi metal malzeme dolaplarıyla mümkün bir hâle gelir. Zengin renk, ölçü, tasarım alternatiflerine sahip malzeme dolaplarını ihtiyacınıza ve zevkinize uygun şekilde tercih edebilirsiniz.

Malzeme Dolabı Çeşitleri ve Özellikleri

Hayatı kolaylaştıran tasarımlar sayesinde iş ya da günlük yaşamda konfor sunan deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Çalışma ortamlarında düzenli bir görünüm sağlayan malzeme dolabı modelleri; temizlik ürünleri, iş kıyafeti, ayakkabı, baret, gözlük gibi birçok eşya ve aksesuar türünün hem güvenli hem de hijyenik bir şekilde korunmasına yardımcı olur. Ayrıca kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanan tekli, ikili, üçlü ve daha pek çok model seçeneği bulunan çelik malzeme dolabı alternatifleri, ofis ortamlarında da tercih edilir. Böylelikle evrak, dosya, görsel ve yazılı doküman türlerinde etkili bir konumlandırma yapılabilir. Malzeme dolapları ev, yazlık gibi yaşamsal mekânlardaki eşyaların belirli bir tertipte depolanmasına imkân verir. Ayrıca ayakkabı, terlik, çizme ve bot gibi giysiler için de fonksiyonel bir saklama seçeneği olan tasarımlar, balkonlarda ve bahçelerde rahatlıkla kullanılabilir. Mutfaklarda ya da kiler gibi ortamlarda ise kuru gıda ve konserve gibi çeşitli besinlerin muhafaza edilebildiği erzak dolabı görevini, çelik malzeme dolapları ile sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların depolama ihtiyacını karşılayan ürün seçeneklerinde gömme ispanyolet kilit sistemi bulunur. Böylelikle ev, ofis, kurum, kuruluş, okul, yurt, fabrika gibi mekânlarda kullanılan eşyaların ya da dosyaların, güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesi kolaylık kazanır. Metal malzeme dolapları üretiminde kullanılan temel materyal; Ereğli Demir Çelik Fabrikası’nda hazırlanan, 6 mm-12 mm kalınlığına sahip DKP saclarıdır. Dünya standartlarında üretim kalitesiyle ön plana çıkan DKP sacları, soğuk haddeleme yönteminin kullanılması sonucunda metal levhalara dönüştürülür. Malzeme dolabı yapmak için özenle şekillendirilen materyaller, daha sonra sık puntalama tekniğiyle sağlamlaştırılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Paslanma sorununun önüne geçen elektrostatik toz boya teknolojisi ise yağ, toz, ısı, nem gibi dış faktörlerin etkisini minimalize eder. Bu sayede kullanıcılar hem uzun ömürlü kullanım vadeden hem de kolay temizlenebilen ürün deneyimi yaşayabilir. Eşya seçiminde dekorasyon stillerine önem veren kullanıcılar ise renk seçimini sarı, beyaz, gri, kırmızı, mavi ve yeşil tonlar arasından yapabilir. Modellerin ayarlanabilir raf sistemleri içerisinde yer alan raf tutucuları, herhangi bir taşınma durumunda kaybolma riskini önleyen özelliktedir. Ergonomik tasarımlı ürünler sayesinde hem yaşam hem de iş ortamlarında keyifli süreçler yaşayabilir; çevrenizin düzenli bir görünüm almasına olanak yaratabilirsiniz.

Malzeme Dolabı Fiyatları

Fonksiyonel ürün anlayışının hâkim olduğu malzeme dolapları, zengin bir alana yayılan eşya çeşitlerinin steril bir ortamda muhafaza edilmesine yardımcı olur. Malzeme dolabı fiyatları, modellerin sac yapısına ve kalınlığına, tasarımına ve renk tercihine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca en ve boy ölçüsü, kapak ve bölme sayısı fiyat aralığının belirlenmesinde önemli rol sahibidir. 5 ya da 8 bölmeli ve 130 ila 198 cm boy alternatiflerinin yanı sıra konumlandırmak istediğiniz alanın ölçülerine göre tasarım talebinde bulunabilirsiniz.

İş ve yaşam alanlarına modern bir hava katan modellerde, montaj ve de montaj seçenekleri mevcuttur. Türkiye’nin tüm illerine gönderilebilen kaliteli hizmet anlayışına sahip ürünleri temin etmek istediğinizde, gereksinimlerinize uygun seçimler yapabilir; online sistem üzerinden malzeme dolabı satın alma işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.