Filtre Konumu

Özel Soyunma Dolapları

Özel soyunma dolapları hem çalışma ortamlarında hem de ve sosyal faaliyet alanlarında, giysilerin ve özel eşyaların korunmasına imkân sunar. Şık, kaliteli ve fonksiyonel tasarımlı modeller, geniş kullanım alanlarına sahip olması bakımından pek çok kullanıcıya hitap eder. Klasik tasarım uygulamalarının yanı sıra detaylı yapılarıyla da öne çıkan özel soyunma dolabı çeşitleri mevcuttur. Bulundukları ortamlarda verimli saklama alanları meydana getiren dolaplar, aynı zamanda işlevsel ve ergonomik özellikleriyle de dikkat çeker. İç bölme sayısı, tasarım stilleri, materyal ve işçilik unsurları farklılık gösteren modeller, firma ya da şahıs talepleri göz önünde bulundurularak geliştirilir. Kişiye özel soyunma dolabının tercih edilmesi sayesinde kullanıcıların birçok gereksinimi, tek konseptte karşılanmış olur. Hem ölçü hem de fonksiyonellik anlamında oldukça konforlu olan özel soyunma dolapları, kişilere güven ortamı oluşturarak performansların yükselmesine katkı sağlar.

Özel Soyunma Dolabı Modelleri

Soyunma dolapları birçok iş yerinde bulundurulması zorunlu olan eşyalardan biridir. İş Güvenliği Kanunu kapsamında ele alınan bu konu, kişisel eşyaların muhafaza edilmesi ile ilgilidir. Bu sayede hem işçi hem de işveren güvenliği sağlanır.10’dan fazla personele sahip firmaların soyunma odasında giysi dolabı bulundurmaları gerekir. Bu kanun doğrultusunda tercih edeceğiniz pek çok seçenek mevcuttur.

Metal özel soyunma dolapları koleksiyonunda yer alan 4’lü Z kapılı ve banklı modeller hem yer tasarrufu hem de rahat kullanım sağlaması açısından sıkça tercih edilen bir seçenektir. Farklı tasarımların hazırlandığı üretim süreçlerinde, çatısı eğimli ürünleri tercih ederek fonksiyonel bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

2’li, 3’lü, 4’lü ve 6’lı özel soyunma dolapları, sektörlerin gereksinimlerine uygun çeşitlilikte üretilir. Zengin ürün koleksiyonunda yer alan stillerin yanı sıra ihtiyaçlarınızı karşılamaya elverişli yapıdaki modelin üretilmesini talep edebilirsiniz.

Fark yaratan ürün arayışlarınızı karşılamak üzere geliştirilen kirli ve temiz bölmeli çelik personel dolabı tasarımları oldukça avantajlı bir seçenektir. Bölme sayısının fazlalığı sayesinde kullanıcılar, dolap içerisinde kendi düzenlerini kolaylıkla oluşturur.

Özel soyunma dolapları her alanda karşınıza çıkar. Sağlık sektöründen endüstriye, eğitim kurumlarından özel kuruluşlara kadar kişisel eşyaların korunması amacı ile metal özel soyunma dolabı modelleri tercih edilir.

Özel soyunma dolaplarını, bulunduğunuz mekânın dekorasyonu ile uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Model yelpazesinden ahenkli bir bütün yansıtan sarı, mor, gri, yeşil gibi farklı renk tonlarından dilediğinizi tercih edebilir, dekoratif görünüm tercihlerinize yön verebilirsiniz.

Özel Soyunma Dolabı Özellikleri

Tercih edilen çelik soyunma dolabı çeşitlerinin uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkarması istenir. Modern tasarımıyla öne çıkan iki kapılı, eğimli ve kirli temiz bölmeli dolaplar, kullanıcıların memnuniyetini kazanan ürünler arasındadır. Bu modelin en-boy olarak 80 x 185 cm + 5 cm eğim şeklinde ölçüsü vardır.

Plastik pingo ayaklı ürün, dolap altlarında kir ve toz birikmesini önlediği gibi bulunduğu alanların temizlik işlemlerinde kolaylık sağlar. Ayrıca özel soyunma dolabı üretiminde uygulanan pingo ayak özelliği, dolap altlarının temiz ve hijyenik kalmasına olanak tanır. Bu modellerin kapıları 180 derece açılma özelliğine sahiptir. Hem kirli hem de temiz bölümlerin yer alması sayesinde kullanıcıların daha steril bir ortama kavuşması hedeflenir.

Eğimli ve plastik ayaklı diğer ürünler ise 3’lü, 4’lü ve 6’lı kapı seçenekleri olan dolaplardır. Metal askılıklı ve gizli menteşeli olan eğimli özel soyunma dolapları 117 x 185 cm, 80 x 198 cm ve 117 x 198 ölçülerine sahiptir. 90 derecelik kapı açılma ölçüsü olan bu tasarımlar, mekânların ebatlarına göre farklı şekillerde temin edilerek konumlandırılır.

Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım performansının ortaya konma süreçleri ayrı bir önem taşır. Beklentilere uygun kalitenin kullanıcılara sunulması için çelik özel soyunma dolapları imalatında elektrostatik toz boya uygulaması yapılır. Böylece nem, yoğun ısı, rutubet gibi dış etkenlerin oluşturabileceği deformasyonların önüne geçilir.

Metal personel soyunma dolabı modelleri üretiminde 1. sınıf DKP saclar tercih edilir. Ereğli Demir-Çelik Fabrikası’nda soğuk haddeleme yöntemi ile hazırlanan metal levhalar sayesinde yüksek kaliteli ürünler ortaya çıkar.

Dolapların şekillenme aşamasından sonra başlayan birleştirme süreçlerinde ise sık puntalama tekniği uygulanır. Böylelikle dolapların taşınma, montaj ve açma-kapama gibi hareketli pozisyonlarında maksimum dayanıklılık sağlanmış olur.

Özel soyunma dolapları baret, çizme, ayakkabı, forma, pantolon, kaban, yelek, elbise, çanta, cüzdan gibi pek çok kişisel eşyanın muhafazasını mümkün hale getirir. Bu sayede gerek iş kıyafetleri ve ekipmanları gerekse günlük giysi, şahsi eşya ile farklı malzeme türleri, muntazam biçimde ve emniyetli koşullarda saklanır.

İster çalışanlarınızın isterseniz kullanıcı kitlenizin gereksinimlerine uygun özelliklerde tasarlanan özel soyunma dolaplarını, kişisel eşyalarınızın güvenliği hususunda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Özel Soyunma Dolabı İmalatında Kullanılan Uygulamalar

  • Gövde Malzemesi: Çelik sac
  • Gövde Boyası: 200 derece sıcaklıkta fırınlanmış elektrostatik toz boya
  • İhtiyaca uygun ayarlanabilir raf aralıkları
  • Menteşe: Gizli menteşe
  • Ayak Yapısı: İsteğe göre pingo ya da metal ayak
  • Kilit Teknolojisi: Tercihe bağlı monte edilen gömme, asma ya da elektronik şifreli kilit sistemleri
  • Renk: Açık gri- kirli beyaz (Farklı renk talepleri için zengin renk kataloğu mevcuttur)
Özel Soyunma Dolabı Fiyatları

Çelik özel soyunma dolabı fiyatları, ürünlerdeki uygulamalara göre belirlenir. Kaliteli hammadde, aksesuar, bağlantı malzemesi, işçilik, tasarım ve daha pek çok hizmet fiyat performansına etki eder. Kullanıcılar ve iş yeri sahipleri için konforlu alanlar oluşturan ürünler, aynı zamanda hijyenik saklama ortamlarını da meydana getirir. Bu amaçla tasarlanan özel soyunma dolapları, kişisel eşyaların korunmasında önemli rol sahibidir.

Ayrıca çelik soyunma dolabı modelleri imalatında tercih edilen raf sayısı, askılık materyali, dolap ölçüsü, kapı menteşe türleri ile kilit mekanizmaları da fiyat skalasını şekillendirir. İleri teknoloji unsurlarından yararlanan CEA Çelik, tasarımdan üretim aşamasına kadar profesyonel çalışmalar yürütür.

Fabrika, laboratuvar, hastane, yaşlı bakımevi, sosyal faaliyet tesisi, okul, AVM ve daha birçok mekân için gerek duyulan özel soyunma dolapları, CEA’nın zengin koleksiyonunda karşınıza çıkar. Hesaplı, ergonomik ve uzun süreli kullanıma elverişli ürün deneyimleri için CEA Çelik modellerini tercih edebilirsiniz.