Filtre Konumu

Telefon Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Kurum, kuruluş ve hizmet sektörü gibi pek çok farklı alanda tercih edilen telefon dolabı alternatifleri; akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve tablet gibi elektronik cihazların saklanmasına imkân verir. Emanet dolabı olarak güvenli bir kullanım vadeden ürünler; hastane, AVM, havuz, market, spor salonu ve eğitim kurumları gibi mekânlarda gerekli olan prosedürlerin uygulanmasına olanak sağlar. Ergonomik ve dayanıklı niteliklere sahip olan telefon dolapları; anahtar, cüzdan, küçük ebatlı çanta ve kimlik gibi özel eşyaların muhafaza edilmesinde oldukça önemli bir seçenektir.

Metal Telefon Modelleri

İşletmelerin ortaya çıkardığı uygulamaların kolay bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanıyan metal telefon dolabı modelleri, kullanıcıların belirlediği alanların ölçülerine uygun şekillerde tasarlanır. Bu sayede yer sorunu oluşmasının önüne geçmek mümkün bir hâl alır. Ürünlerin standart üretim avantajından yararlanmak istiyorsanız; 10’lu, 12’li, 20’li,30’lu ve 40’lı göz seçenekleri ile ön plana çıkan modelleri inceleyebilirsiniz.

Özel sektörde ve kurumlarda sıkça tercih edilen çelik telefon dolabı ürünleri, konumlandırıldığı alanlara şıklık ve modernlik katar. Dekorasyon trendlerini yakından takip eden kullanıcıların hayalinde oluşturduğu tarzlara uyum sağlayan modeller hem ziyaretçilerin kişisel eşyalarını korur hem de işletmenin ya da kuruluşun yenilikçi anlayışa sahip olduğunun görsel yoldan anlatılmasına fırsat oluşturabilir. Zengin renk skalasında yer alan beyaz, krem, sarı, gri, mavi, kırmızı ve gri gibi pek çok ton arasından seçim yapma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca ortamlarda eğlenceli bir görünüm yaratmak için kontrast renk uyumundan faydalanabilirsiniz. Renkleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ürünlerde tercih edilen boyama yöntemi ise elektrostatik toz boya tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. Gökerler kalitesiyle üretilen ürünlerde kullanılan boya tekniği hem toz, kir, ısı ve nem gibi çevresel faktörlerden korunma sağlar hem de metal dolapların temizlik işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasına imkân verir.

Metal telefon dolabı özellikleri incelendiğinde, yapı ve işçilik olarak kaliteden ödün vermeyen bir sistemin oluşturulduğu görülebilir. Ereğli Demir Çelik ve Sanayi fabrikası, markanın ürünlerini ortaya çıkarmak için kullandığı metal sacların üretildiği seçkin bir tesistir. Soğuk haddeleme teknolojisinin sağladığı tekniklerden yararlanılarak ortaya çıkarılan DKP sacları, ideal kalınlık seviyelerinin dayanıklılığı artırması ve paslanma oluşumunu önlemeyi başarması sayesinde kullanıcıların uzun ömürlü bir ürün deneyim yaşamalarına olanak tanır.

İleri teknoloji yöntemlerini tercih ederek istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam eden marka, metal telefon dolabı koleksiyonlarıyla kullanıcılara ergonomik ve şık detaylara sahip ürün hizmeti sunmayı başarır. Fonksiyonel ve kullanışlı model seçkisi arasından 9’lu, 10’lu, 15’li ve 30’lu bölmelerden oluşan pek çok seçenek mevcuttur. Ayrıca konumlandırılmak istenen mekânlarda belirlenen alanların uygunluğu, ebatları ve dekorasyon öğeleri göz önünde bulundurularak ürün siparişi verilebilir. Ayrıca telefon dolabı modellerine yerleştirilen kromajlı ispanyolet kilit teknolojisi, elektronik ve kişisel eşyaların emniyetli bir şekilde korunmasına olanak tanır.

Çelik Telefon Dolabı Fiyatları

Laptop, cep telefonu, tablet, anahtar, cüzdan, pasaport ve çanta gibi kişisel eşyaların güvenli bir şekilde saklanmasına elverişli olan metal telefon dolabı ölçüleri, kullanım amacına göre tasarlanır. Genellikle en 90-130 cm boy ve 52-100 cm arasında üretilen modeller, aynı zamanda kullanıcılara bulunduğu sektörün koşullarına ve ihtiyaçlarına uygun şekillerde telefon dolabı dizayn edebilme avantajı yaratır.

Görsel anlamda modern ve estetik unsurları bir arada bulunduran tasarımlar, kaliteli materyaller tercih edilerek üretilmesinden dolayı kullanıcıların beğenisini kazanır. Uzun ömürlü ürün deneyimi yaşanmasına olanak tanıyan metal telefon dolabı fiyatları; modellerin çelik kalitesine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca fiyat aralığını belirleyen nitelikler arasında tasarım, işçilik, renk seçimi ve şehir mesafesi gibi unsurlar bulunur. Kaliteli ve fonksiyonel metal telefon dolabı üretim yolculuğuna İstanbul’da başlayan Gökerler; büyükşehirlerin yanı sıra ülke genelinde bulunan tüm illere ürün teslimatı ve montajı gibi hizmetleri ulaştırır.

Güvenilir ve kaliteli çelik dolap modelleriyle fark yaratan bir üretim sürecine ev sahipliği yapan CEA Çelik’te bulunan tasarımları inceleyerek; ihtiyacınıza uygun ölçülerde ürün talebinde bulunabilir, online sistemin sağladığı kolaylıkla keyif veren bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.