Filtre Konumu

Çelik Dolaplar

İş dünyasının hız kesmeyen faaliyet kollarında, çalışanların yaşamını kolaylaştıran çelik dolap çeşitleri, sosyal aktivite ve barınma ortamlarında bulunan kullanıcıların da beklentilerini karşılar.

Fonksiyonel ve ergonomik özellikleriyle olduğu kadar sağlam yapılarıyla da dikkat çeken metal dolaplar, çeşitli malzemelerin düzenli  ve korunaklı biçimde muhafaza edilmesine imkân sunar.

Ürünlerin şıklığını ve dekoratif görünümünü tamamlayan ana unsur, ileri standartlarda uygulanan tasarım ve üretim kalitesidir. Bu sayede işletme sahiplerinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine hitap eden çelik dolaplar, farklı zevklere uygun seçimlerin yapılmasını mümkün hale getirir.

Sektörün prestijli markası CEA Çelik’in seçkin konseptini zenginleştiren ürün stilleri arasından, iş yerinizin ortamına ve kullanıcılarınızın beklentilerine cevap veren çelik dolap modelini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Çelik Dolap Modelleri

Çelik dolap modelleri üretim, hizmet, satış, sosyal aktivite ve barınma gibi pek çok faaliyetin gerçekleştiği mekânlar için hazırlanır. İş kollarında ve yaşam alanlarında tertipli bir görünüm elde edilmesini olanaklı kılan tasarımlar, aynı zamanda emniyetli depolama alanları meydana getirir.

Sektörlerin gereksinimleri dikkate alınarak tasarlanan ürünler, hedef kullanıcı kitlesi, kullanım alanları ve amaçları gibi hususlar çerçevesinde geliştirilir. Bu sayede dayanıklılık, işlevsellik, estetik, pratiklik özelliklerini bir araya getiren metal dolaplar, verimli ve özel depolama alanları yaratarak herkes için kullanışlı saklama üniteleri oluşturur.

Günlük elbise, iş kıyafeti, ayakkabı, telefon, evrak, emanet eşya ve temizlik malzemesi gibi farklı niteliklere sahip ürünlerin yerleştirilmesi için tercih edilen metal dolap modelleri ile ilgi merak ettiklerinizi içeriğin devamında bulabilirsiniz.

Soyunma Dolabı

Ekonomik, renkli, standart, Z model ve özel üretim tasarımlar şeklinde geliştirilen çelik soyunma dolabı modelleri, görev alanları ve çalışma koşulları değişkenlik gösteren işletmelere uygun niteliklerde üretilir. Tekli, ikili, tekli ikili, üçlü, dörtlü, altılı ve 9 kapılı metal soyunma dolapları arasından çatılı ya da çatısız modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca İş Güvenliği Kanunu’na göre tasarlanan ürünler sayesinde işletmenizde hem işçi hem de iş veren güvenliğine elverişli bir çalışma ortamı kurabilirsiniz.

Malzeme Dolabı

İş ortamlarında sıklıkla tercih edilen çelik malzeme dolapları, konfor alanlarında da kendine özel bir yer bulur. Çok yönlü kullanım beklentilerine cevap veren işlevsel özellikli çelik malzeme dolabı tasarımları atölye, şantiye, ofis, kırtasiye, restoran gibi iş kollarında hem kapalı hem de kilitli ortamlar meydana getirir. Hırdavat, elektrikli testere, şarjlı matkap, tornavida seti, lokma takımı, bakım ve tamir malzemeleri gibi çeşitli malzemelerin muntazam biçimde muhafaza edilmesine imkân verir. Aynı zamanda çatı katı, teras, balkon, taraça, kiler, bodrum, bahçe, garaj ve cam balkon olmak üzere çeşitli yaşam alanlarına da konumlandırılan modeller zengin tasarım, renk ve ebat çeşitliliğine sahiptir.

Emanet Dolabı

Çelik emanet dolabı AVM, sosyal faaliyet tesisleri, fabrika, havaalanı, otel, spor ve kişisel bakım merkezlerinin vazgeçilmez saklama üniteleri olarak öne çıkar. Personel, ziyaretçi ya da müşteri olarak bu tür işletmelerde bulunmak durumunda olan kullanıcıların önemli eşyaları, çelik emanet dolapları içerisinde güvence altına alınır. Sırt çantası, el çantası, cüzdan, tablet, cep telefonu, anahtar, kartlık, laptop gibi hususi ve özel eşyalarınızı, gönül rahatlığıyla emanet dolabına kilitleyebilirsiniz.

Kartoteks Dolabı

Çelik kartoteks dolabı banka, avukatlık bürosu, yönetici ofisi, muhasebe ve mimarlık bürosu gibi çalışma alanlarının, iş akışına elverişli niteliklerde tasarlanır. Alfabetik, kronolojik ve numerik indeksleme işlemlerinin pratikleşmesi için geliştirilen çelik kartoteks dolapları, personellerin verimliliğini artıran işlevselliğe sahiptir. Teleskopik ray mekanizması sayesinde istenilen belgelere erişimi hızlandıran modeller, evrak güvenliğini maksimum düzeye çıkaran performansıyla da önemli kullanım avantajı sunar.

Ayakkabı Dolabı

Çelik ayakkabı dolabı sanayi, fabrika ve inşaat sektörlerinin fazlasıyla gereksinim duyduğu dolaplardan biridir. Ayrıca ürünlere kreş, anaokulu, fakülte gibi eğitim kurumları başta olmak üzere, birçok sosyal faaliyet merkezinde de sıkça ihtiyaç duyulur. Farklı kesimden kullanıcıların günlük, spor ya da iş ayakkabılarını rahatlıkla yerleştirebileceği metal ayakkabı dolapları içerisinde hem kirli hem de temiz ayakkabı, bot, çizme, terlik türlerini hijyenik koşullarda saklayabilirsiniz.

Öğretmen Dolabı

Eğitim ve öğretim kurumlarının yanı sıra spor ya da sosyal aktivite merkezlerinin de gereksinim duyduğu çelik öğretmen dolabı eğitmen, öğretmen ve akademisyen gibi yetkinliklere sahip uzmanların eşyalarını emanet edebileceği alanlardır. Gerek ders gereçleri ve eğitim ekipmanları, gerekse kişisel ve kıymetli eşyaların bırakılabileceği metal öğretmen dolapları sayesinde personelinize ait malzemeler için korunaklı ve steril bir ortam yaratabilirsiniz.

Telefon Dolabı

Çelik telefon dolabı, iş ya da sosyal ortamlarda saklanması ya da emanet edilmesi gereken teknolojik ekipmanlara özel kalitede üretilir. Sağlamlık ve dayanıklılık yönünden cep telefonu ve tablet gibi mali değeri yüksek olan teknolojik alet ve ekipmanların muhafaza edilmesine olanak tanır. Personel, öğretmen, müşteri, ziyaretçi ya da öğrenci vasfına sahip kullanıcılar için kişiselleştirilebilir alanlar oluşturan çelik telefon dolapları, ileri güvenlik koşullarının sağlandığı korunaklı metal dolap türüdür.

Temizlik Dolabı

Çelik temizlik dolabı yemekhane, kuru temizleme, çamaşırhane, otel, fabrika, okul, yurt, pansiyon, otel fark etmeksizin temizlik ve hijyen çalışmalarının uygulandığı tüm alanlarda kullanılır. Kimyasal ya da tehlikeli maddeler içeren pek çok temizlik malzemesinin güvenli bir ortamda muhafaza edilmesine imkân veren çelik temizlik dolapları hem işlevsel hem de korunaklı yapıya sahiptir. Bu sayede sıvı sabun, yer sil, klorak, cam sil, kireç çözücü, yüzey sil, sünger, vileda, temizlik bezi, mop, çöp kovası ve torbaları, faraş ile kürek gibi önemli temizlik malzemelerini güven içerisinde saklayabilirsiniz.

Çelik Dolap Özellikleri

CEA Çelik kalitesiyle çeşitli sektörlerin koşullarına hitap eden niteliklerde tasarlanan çelik dolaplar, sosyal faaliyet alanlarının yanı sıra bireysel kullanıcıların da beklentilerini karşılar. Tercih aşamasında olan kullanıcıların karar vermesini kolaylaştıran unsurlardan biri de firmanın uzman ekibi tarafından alabileceğiniz projelendirme hizmetidir. Böylece CEA Çelik’in küçük ya da büyük hacimli mekânlara özel olarak hazırladığı çözümlerden hızlıca yararlanabilirsiniz.

Kalite ve konfor tercihlerinize yön veren detayları bir araya getiren çelik dolap özellikleri aşağıda mevcuttur.

  • Soyunma dolaplarında etkili bir havalandırma işlevi gören, şeritli panjur sistemi bulunur.
  • Banklı ve oturaklı soyunma dolabı modelleri, pek çok sektörün çalışma prensiplerine uygun özelliklere sahiptir.
  • Sürgülü ve cam kapılı dosya dolaplarının yanı sıra geniş dosyalama ortamlarını hazırlayan içe içe geçebilir, raylı kompakt arşiv sistemleri özel olarak üretilir.
  • Kullanıcıların indeksleme ve fihristleme işlemlerine uygun yapıda geliştirilen çekmeceli kartoteks dolapları şıklığı, işlevsel detayları ve sağlamlığı bir araya toplar.
  • Çelik dolapların üretiminde, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda soğuk haddeleme teknolojisiyle üretilen, DKP özellikli metal saclar kullanılır.
  • Toz, nem ve partikül faktörlerinden arındırılmış steril boya odalarında uygulanan elektrostatik toz boya teknolojisi sonrasında, 200 derece sıcaklığa sahip fırınlarda kurutma işlemi yapılır.
  • Çelik dolap seçeneklerinin güvenlik donanımında, kromajlı İspanyolet kilit sistemi ve yedek anahtar rahatlığı sunan asma ya da gömme kilit teknolojileri tercih edilir.
  • İleri seviyede güvenlik gerektiren modellerde ise etkili performans sunan kişiselleştirilebilir, şifreli emniyet mekanizmaları kullanılır.
  • Kişiselleştirilebilir çelik dolap modellerinin kapılarına kartlık montajı uygulanır.
  • Açık gri rengin haricinde dekoratif ve enerjik bir ambiyans yansıtan geniş renk kartelasından tercih edeceğiniz renkler uygulanır.

Son teknoloji tasarım ve üretim unsurlarının hakim olduğu ürünlerin tamamında yerli ve milli üretimi destekleyen firma, uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların memnuniyetini kazanır.  Satış öncesi ve sonrası süreçlerin her anında kesintisiz ve sorunsuz hizmet sizleri bekler. CEA Çelik’in avantajlar dünyasına gelerek zevkinize ve gereksinimlerinize en uygun çelik dolap modelini hemen satın alabilirsiniz.