Filtre Konumu

Ayakkabı Dolabı

Ayakkabı dolabı işletmelerde, hizmet sektörlerinde ve sosyal merkezlerde çalışan, barınan, eğitim gören ya da ziyaret ya da aktivite için mekanlara gelen kullanıcıların, ayakkabılarını muhafaza etmesine olanak tanır.

Kaliteli ve ergonomik tasarım özelliklerini bir araya getirerek işlevsel detaylarda buluşan modeller, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan çelik alaşımlı metal saclardan üretilir.

Küçük, orta ve büyük ebatlı boyutları ile elverişli saklama alanları meydana getiren ayakkabı dolapları içerisine, çalışma ortamında kullandığınız iş ayakkabılarını ya da çizmelerini kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Spor ayakkabı, terlik, günlük ve ev ayakkabısı gibi pek çok aksesuarın depolanmasında kolaylık sağlayan ürünler, kilitli güvenlik sistemleri sayesinde korunaklı saklama alanlarına dönüşür.

Emanet dolabı olarak da pek çok sektörde tercih edilen CEA Çelik’in metal ayakkabı dolapları, geniş bölmelerin yer aldığı çok gözlü tasarımları sayesinde çok yönlü muhafaza ortamları oluşturur.

Ayakkabı Dolabı Modelleri

Fonksiyonel, sağlam ve estetik tasarım zenginliğiyle öne çıkan ayakkabı dolabı modelleri okul, yurt, spor merkezi, otel, bakımevi, ibadethane, kreş, hamam, SPA ve masaj salonu gibi birçok mekânda yer alan kullanıcıların ihtiyacını karşılar.

Çelik ayakkabı dolabı stillerinde en fazla tercih edilen renk, gri olarak dikkat çeker. Ayrıca mekanların dekoratif görünümüne eşlik eden zengin renk kartelası arasında kırmızı, mavi, yeşil, hâkî, turuncu, mor, pembe gibi parlak ya da mat olmak üzere pek çok renk seçeneği de mevcuttur.

Ergonomik ve işlevsel yapıya sahip modellerin üretiminde tercih edilen materyal çeşitlerinin ve işçilik unsurlarının kalitesi oldukça ileri seviyededir. Bu sayede sık ve yoğun kullanıma uygun tasarım özelliklerine kavuşan metal ayakkabı dolapları, işletmelerin uzun vadeli kullanım beklentilerini karşılamayı başarır.

Ürünler, iş yerinizde görev alan personellerin günlük ayakkabılarını korunaklı ve hijyenik bölümlerde muhafaza etmelerine olanak tanır. Ayrıca işletme sahiplerinin talepleri doğrultusunda, ortama uygun projelendirme ve iç bölüm dizaynı yapılır. Talebe uygun ayakkabı dolabı siparişlerinin hazırlanması sonucunda ise gereksinimleri çeşitlilik gösteren iş ortamları için elverişli modeller geliştirilir. Bu sayede hem temiz hem de kirli iş ayakkabılarının depolanması mümkün hale gelir.

Faaliyet alanları değişkenlik gösteren sektörlerin yanı sıra hizmet faaliyetlerinin gerçekleştiği işletmelerde, steril bir ortam meydana getirebilirsiniz. Aynı zamanda çelik ayakkabı dolapları ile kısa ya da uzun süreli olarak ortamınıza gelen kullanıcıların gönül rahatlığıyla vakit geçirmesine fırsat verebilirsiniz.

Modern ürün deneyimiyle tanışmanıza imkân sunan CEA Çelik’in yenilikçi teknolojileri sayesinde kaliteli, dayanıklı, çok yönlü ve ergonomik özelliklere sahip çelik ayakkabı dolabı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

15 Gözlü Ayakkabı Dolabı Ölçüleri

 • En/Derinlik/Yükseklik: 120 x 40 x 170 cm
 • Bölüm İç Derinliği: 39,5 cm
 • Dolap Göz Sayısı: 15 adet
 • Göz Genişliği: 37 cm
 • Göz Yüksekliği: 32 cm
 • Kapı Açılma Derecesi: 90 derece

16 Gözlü Ayakkabı Dolabı Ölçüleri

 • En/Derinlik/Yükseklik: 61 x 40 x 200 cm
 • Bölüm İç Derinliği: 39,5 cm
 • Dolap Göz Sayısı: 16 adet
 • Göz Genişliği: 26 cm
 • Göz Yüksekliği: 23 cm
 • Kapı Açılma Derecesi: 90 derece

32 Gözlü Ayakkabı Dolabı Ölçüleri

 • En/Derinlik/Yükseklik: 120 x 40 x 200 cm
 • Bölüm İç Derinliği: 39,5 cm
 • Dolap Göz Sayısı: 32 adet
 • Göz Genişliği: 26 cm
 • Göz Yüksekliği: 23 cm
 • Kapı Açılma Derecesi: 90 derece

Ayakkabı Dolabı Özellikleri

Şık ve kaliteli stilleriyle yoğun beğeni kazanan metal ayakkabı dolapları imalatında tercih edilen ana malzemesi çelik saclardır. Sektörün yerli ve global firması Ereğli Demir ve Çelik tesislerinden temin edilen çelik alaşımlı metal levhalar, soğuk haddeleme yöntemiyle üretilen DKP sac türüdür. Kalitesiyle öne çıkan ayakkabı dolabı imalatında kullanılan metal levhalar hem dayanıklı hem de kolay şekil alabilen yapıya sahiptir.

Sık ve sağlam kaynaklı puntalama tekniği ile birleştirilen metal ayakkabı dolapları montaj, taşınma ya da yer değiştirme pozisyonlarına karşın yüksek mukavemet sağlar. Modellerin kullanışlı ve uzun ömürlü olması için elektrostatik toz boya teknolojisi uygulanır. 200 derecelik fırınlarda kurutulan ürünler hem hava hem de çevresel faktörlere karşın dirençli hale getirilir.

Etkili emniyet mekanizmaları ile donatılan modellerde tercih edilen kromajlı İspanyolet gömme kilit kullanıcılara güven verir. Ayrıca ayakkabı dolabı gözlerine ait tüm kilitler çift anahtarlı olması bakımından, kullanım rahatlığı yaşatır.

Metal ayaklı, ayaksız ya da pingo ayaklı tasarımlar ise beklentilere uygun seçimler yapılmasını kolaylaştırır. Dolap gözleri için dizayn edilen raf kısımları ayarlanabilir özellikte olup kullanıcıların isteğine ve ihtiyacına uygun şekilde düzenleme yapılmasına imkân sunar.

Üretim ve hizmet standartlarından ödün vermeyen CEA Çelik markası, işletmelerin ihtiyacı olan ayakkabı dolabı tasarımlarının her modelinde müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefler.

Şık, kaliteli ve kullanışlı tasarımlarıyla her zevke hitap etmeyi başaran CEA Çelik’in zengin ürün yelpazesini inceleyerek, bütçenize ve beklentilerinize en uygun ayakkabı dolabı modelini hiç vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.