Metal Soyunma Dolabı Ölçüleri: Model Model Özellik ve Ölçüleri

Metal Soyunma Dolabı Ölçüleri: Model Model Özellik ve Ölçüleri

Metal soyunma dolabı ölçüleri, modelleri ,fiyatları, avantajlarına dair tüm detayları bu yazımızda ele aldık. Çelik soyunma dolabı, faaliyet ve hizmet alanları çeşitlilik gösteren iş yerlerinde giysi dolabı olarak kullanılıyor. Sağlam yapıları ve işlevsel detayları ile öne çıkan modeller, kullanıcıların gereksinimlerine hitap eden seçeneklere sahip. Şık ve dekoratif stilleriyle de özgün bir tarz ortaya koyan ürünlerin, çalışma ortamlarına kattığı ambiyans oldukça etkili. Çalışanların iş kıyafetlerini, günlük elbiselerini, görev ayakkabılarını ve ekipmanlarını yerleştirmesine imkan veren tasarımlar, güvenli saklama alanları oluşturuyor.

Çelik soyunma dolapları, sosyal tesislerde ve hizmet sektöründe de pek çok kullanıcının ihtiyacını karşılıyor. Bu sayede günlük ya da sportif giysileri, forma, ayakkabı, telefon, cüzdan, çanta, spor malzemesi gibi birçok eşyanın saklanması mümkün. Sektörün öncü ve lider firması CEA Çelik tarafından geliştirilen soyunma dolaplarında hem yenilikçi tasarım detayları hem de yüksek kalite standartlarında üretim teknolojisi hakim. Bu sayede sayede işletme sahiplerinin beklentilerini karşılayan ürünlerin, ihtiyaca, zevke ve bütçeye hitap eden niteliklerde olması da memnuniyet verici.

Şık ve İşlevsel Tasarımlı Çelik Soyunma Dolabı Ölçüleri

Çelik soyunma dolabı ölçüleri hakkında bilgi almak için verilen listeyi inceleyebilirsiniz:

 • Tekli Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 40 x 175 cm
 • Tekli İkili Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 45 x 175 cm
 • İkili Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 67 x 175 cm
 • Üçlü Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 97 x 175 cm
 • Dörtlü Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 67 x 198 cm
 • Altılı Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 97 x 198 cm
 • Sekizli Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 128 x 198 cm
 • Dokuzlu Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 97 x 200 cm
 • On İkili Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı Derinlik/En/Yükseklik: 36 x 128 x 200 cm

Çelik Soyunma Dolabı Modelleri

Çelik soyunma dolabı modelleri sektörlerin tercihleri ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekilleniyor. Fonksiyonel ve ergonomik özellikleriyle olduğu kadar uzun ömür vaad eden tasarımlarıyla da dikkat çeken çelik personel dolapları, zengin ürün yelpazesinde bir araya geliyor. CEA Çelik’in imal ettiği metal soyunma dolabı modellerini aşağıdaki listeden detaylı şekilde inceleyebilir, tercihlerinize uygun ürünün hangisi olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz:

 1. Renkli Soyunma Dolapları: Spor tesisi, AVM, kişisel bakım merkezi, spor ve yüzme kompleksleri gibi özel sektörde hizmet veren pek çok işletmenin tercihleri arasında ilk sıralarda. Ayrıca renkli modeller, estetik bakış açısının ön plana çıktığı pek çok kurum ve kuruluşun soyunma odalarını donatıyor. Böylece iş ya da aktivite ortamındaki kullanıcıların motivasyon ve performans değerlerini artırmayı başaran şirketler, mekânlarında oldukça zarif bir dekorasyon tarzı oluşturabilir.
 1. Özel Soyunma Dolapları: Holdinglerden sosyal tesislere, spor salonlarından aktivite merkezlerine, AVM’lerden özel okul ve fakültelere kadar sayısız sektöre hitap eden modeller, estetik ve fonksiyonellik detaylarını bir araya getiriyor. İş yerinin imajı, markanın prestiji, kullanıcıların motivasyonu gibi konularda yapıcı bir etki gösteren özel soyunma dolabı modelleri, konumlandırıldığı mekanın havasını değiştiriyor.
 1. Standart Soyunma Dolapları: Genellikle gri ve kirli beyaz tonlarının hakim olduğu renkleriyle bilinen standart metal dolaplar her alandan kurum ve kuruluş içerisinde yer alıyor. İş Güvenliği Mevzuatı’nda belirtilen özelliklere uygun niteliklerde tasarlanan ürünler, 10 kişi ya da daha fazla personel çalıştıran iş yerlerine hitap ediyor. Temiz ve kirli kıyafetlerin yerleştirilmesi için iki kapılı olacak şekilde hazırlanan standart soyunma dolabı modelleri hem kalite hem de işlevsellik beklentilerinizi eksiksiz karşılıyor.
 1. Ekonomik Soyunma Dolapları: Fabrika, inşaat, şantiye, atölye gibi iş kollarında görev yapan çalışanlarınızın giysi ve aksesuarlarıyla birlikte kişisel eşyalarını ve iş elbiselerini muhafaza etmelerinde etkili. Malzeme ve işçilik kalitesi ideal seviyede olan ekonomik soyunma dolapları, dayanıklı olduğu kadar kullanışlı dizayna sahip. Korunaklı kilit sistemlerinin tercih edildiği modeller, güvenli birer depolama alanı meydana getiriyor.
 1. Z Model Soyunma Dolapları: Yenilikçi çizgileriyle işletmenizde modern bir tarz ortaya koyan Z model çelik dolaplar tasarım, renk, stil ve güvenlik detaylarının zenginliğini tek konsepte sığdırıyor. Seçkin iş ve hizmet mekanlarının favorisi olmaya aday modeller hem kıyafetler ve aksesuarlar hem de faaliyet ekipmanları ve şahsi eşyalar için mükemmel saklama üniteleri olmayı başarıyor.

Çelik Soyunma Dolapları ve Öne Çıkan Özellikleri

Çelik soyunma dolabı özellikleri, modelden modele çeşitlilik göstermekle beraber, ürünlerin imalatında kullanılan ana malzeme ve işçilik standartları aynıdır. Kalite, üretim, hizmet standartlarından ödün vermeyen CEA Çelik, her aşamada sizlerin beklentilerini karşılamayı hedefler. Gerek satış öncesi ve satış sürecinde gerekse satış sonrası hizmet politikalarıyla da daima müşterilerinin yanında olan çelik eşya markası, müşteri memnuniyetini artıran seçkin bir firmadır.

Çelik soyunma dolabı modellerinin öne çıkan özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

 • Metal personel soyunma dolabı gövde malzemesi, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası’nın ürettiği, soğuk hatteli DKP çelik sac özelliğine sahiptir.
 • Gövde renklendirme işlemi için hijyenik boya odalara alınan ürünlere, elektrostatik toz boya atılır.
 • 200 derece gibi oldukça yüksek sıcaklıktaki fırınlama yöntemi ise dolapların nem, kir, pas, toz ve çizilme gibi dış etkenlere dirençli olmasını sağlar.
 • Kullanıcıların ihtiyacına göre hazırlanan ayak tasarımları metal ayak ya da ayarlanabilir özellikli pingo ayak olarak monte edilir.
 • Çelik soyunma dolabı menteşelerinin sık kullanıma uygun olması için gizli menteşe aparatları kullanılır.
 • Standart ve yüksek emniyet gerektiren çelik dolap kilitleri, kullanıcılara konfor sunan asma, gömme ya da dijital şifreli elektronik kilit mekanizmaları arasından seçilir.
 • Ürünlerde hem açık gri/kirli beyaz gibi standart renk uygulaması hem de zevklere ve taleplere uygun renk kartelasının uygulanması olanaklıdır.
 • Ayrıca metal soyunma dolaplarının iç dizaynını meydana getiren raf sistemleri ihtiyaca uygun şekilde ayarlanabilir özelliktedir.

Çelik Soyunma Dolabı Fiyatları CEA Çelik Fırsatlarıyla Avantaja Dönüşüyor

Ekonomik, standart ve özel üretim soyunma dolabı fiyatları hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden alternatifler içeriyor. Ekonomik beklentilere uygun seçenekler sunan çelik soyunma dolabı fiyatı; ürünlerin modeline, tasarım detaylarına, üretim standartlarına ve ölçülerine bağlı. Ayrıca işlevsel özellik, sac kalınlığı ve farklı renk uygulamaları da bu hususta oldukça etkili. Döviz kurlarında güncel olarak meydana gelen dalgalanmalar, personel dolaplarının imalat aşamasına yansıyor. Dilediğiniz modeli satın alırken ya da taleplerinize uygun sipariş oluştururken, güncel fiyat bilgisini de firmamızdan alabilirsiniz. 

Çelik ekonomik soyunma dolabı fiyatları başlangıç listesi aşağıda mevcuttur:

 • Tekli Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 150 TL
 • Tekli İkili Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 2435 TL
 • İkili Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 2615 TL
 • Üçlü Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 2715 TL
 • Dörtlü Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 2775 TL
 • Altılı Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 2925 TL
 • Sekizli Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 3250 TL
 • Dokuzlu Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 3060 TL
 • On İkili Çelik Ekonomik Soyunma Dolabı 4655 TL

Uzun yıllardır sektörün çelik dolap ihtiyacını karşılayan CEA Çelik’in avantajlar dünyasını hızlıca ziyaret edebilir, işletmenize ve kullanım amacınıza en uygun çelik soyunma dolabı modeli siparişini hemen verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbete başla
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Selam!
Nasıl yardımcı olabilirim?